Jesteśmy dystrybutorem baterii cynkowych, alkalicznych i litowych takich marek jak SAFT, EVE, GP Batteries, Maxell, Panasonic, Energizer, Everactive, Akyga i wielu innych. Sprowadzamy baterie specjalistyczne na zamówienie.
[Wersja PDF]
W artykule przedstawimy szczegółowy przewodnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces podłączenia falownika. wybór odpowiedniego falownika, przygotowanie instalacji elektrycznej, a także niezbędne zabezpieczenia.
[Wersja PDF]
W tym artykule sprawdzimy, jak rozpoznać sprawdzonego producenta magazynów energii, które parametry należy brać pod uwagę oraz jakie są najlepsze oferty dostępne na rynku. Dlaczego magazyn energii jest kluczowym elementem instalacji fotowoltaicznej?.
[Wersja PDF]
Inwerter zużywa na własne potrzeby od 1% do 2% energii produkowanej przez panele w ciągu dnia (np. W trybie czuwania (w nocy) pobór prądu jest minimalny, zazwyczaj nie przekracza 5,5 W, co nie ma istotnego wpływu na roczne rachunki.
[Wersja PDF]