Przenośny zasilacz akumulatorowy stworzony przez firmę DFRobot. Zasilacz posiada cztery sloty na akumulatory Li-Ion 18650, dzięki czemu pozwala na zasilanie wszelkiego rodzaju urządzeń w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazdka w celu podłączenia zasilacza.
[Wersja PDF]
Celem programu jest poprawa stabilności pracy Krajowej Sieci Energetycznej (KSE) oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju poprzez wsparcie budowy magazynów energii elektrycznej o mocy nie mniejszej niż 2 MW oraz pojemności nie mniejszej niż 4 MWh, przyłączonych do sieci.
[Wersja PDF]
Szafa telekomunikacyjna, zewnętrzna, wolnostojąca. Przeznaczona do montażu na zewnątrz, na studzienkach SK-1 bądź na dedykowanych postumentach do wkopania w grunt. Koszty dostawy wyliczane są indywidualnie do każdego zamówienia.
[Wersja PDF]
Poznanie przyczyn i rozwiązań tego problemu jest kluczem do przywrócenia funkcjonalności agregatu. Nieodpowiednie połączenia elektryczne mogą powodować niewytwarzanie napięcia przez prądnicę.
[Wersja PDF]