Celem programu jest poprawa stabilności pracy Krajowej Sieci Energetycznej (KSE) oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju poprzez wsparcie budowy magazynów energii elektrycznej o mocy nie mniejszej niż 2 MW oraz pojemności nie mniejszej niż 4 MWh, przyłączonych do sieci.
[Wersja PDF]
Jeżeli szukasz profesjonalnych rozwiązań w tym zakresie, to wybierz zewnętrzne szafy RACK w klasie ochrony IP54 dostępne w naszej ofercie! Wysokiej jakości szafy RACK zewnętrzne do budowy nowoczesnych systemów teleinformatycznych.
[Wersja PDF]
Wśród produktów dostępnych w sklepie z fotowoltaiką znajdują się panele fotowoltaiczne, inwertery oraz gotowe zestawy fotowoltaiczne i akcesoria dla instalatorów. Jeżeli jesteś jednym z nich, skorzystaj z atrakcyjnego rabatu i zakup optymalne komponenty intalacji w atrakcyjnych cenach.
[Wersja PDF]
Inwestuj w projekty PV, wiatrowe i magazyny energii w całej Polsce — korzystaj z zaawansowanych filtrów, porównuj oferty i analizuj pełne dane techniczne. Platforma łącząca inwestorów z projektami OZE w Polsce.
[Wersja PDF]