Według EIA, w 2025 roku w USA przybędzie 18,2 GW nowych mocy magazynowych, co stanowi niemal jedną trzecią wszystkich nowych inwestycji w sektorze energetycznym. Na koniec pierwszego kwartału łączna moc magazynów sięgała około 28 GW.
[Wersja PDF]
Kon-TEC KT-LFPHV20550 został zaprojektowany do przechowywania dużych ilości energii w kompaktowych rozmiarach. Nominalna pojemność wynosząca 50Ah przy napięciu 409,6V pozwala na efektywną transmisję oraz dystrybucję energii w instalacjach wymagających dużych zasobów.
[Wersja PDF]
Chłodzenie cieczą magazynu energii oferuje znacznie wyższą wydajność termiczną niż systemy oparte na powietrzu. glikol, ma dużo wyższy współczynnik wymiany ciepła. Wynosi on od 1000 do 50 000 W/m²K.
[Wersja PDF]
Zasilacz do montażu w szafie hybrydowej o mocy 24 kW, zwarta konstrukcja o wysokości 13U, spełniająca krytyczne wymagania aplikacji w zakresie transmisji światłowodowej i mikrofalowej, urządzenia dostępowego i przełącznika.
[Wersja PDF]