Obok auta znajduje się szafa oznaczona jako „ENERGY STORAGE” z symbolem wysokiego napięcia – sugerująca obecność zewnętrznego magazynu energii, który może służyć zarówno do zasilania samochodów, jak i do gromadzenia nadwyżek energii z OZE.
[Wersja PDF]
Wykonujemy szafki na zamówienie, dlatego istnieje możliwość wykonania szafy w innych wymiarach, z aluminium lub z blachy nierdzewnej. Wszelkie zapytania na temat produktu prosimy kierować na adres: sprzedaz@mantar. pl.
[Wersja PDF]
Szeroka oferta sklepu internetowego obejmuje panele fotowoltaiczne (inaczej: moduły fotowoltaiczne lub panele PV) od wiodących producentów, inwertery, konstrukcje montażowe, gotowe zestawy fotowoltaiczne oraz pomoc w przygotowaniu wniosków i zgłoszeń do energetyki i straży.
[Wersja PDF]
W podwrocławskiej fabryce LG Energy Solution Wrocław, produkującej baterie do aut elektrycznych, trwają prace nad uruchomieniem linii produkcyjnej systemów dla magazynów energii. Koreański producent dostarczy je m.
[Wersja PDF]