To kompletne w dedykowany osprzęt urządzenie do magazynowania energii zarówno z własnych odnawialnych źródeł energii, takich jak słońce, woda czy wiatr, jak i bezpośrednio z sieci energetycznych dużych dostawców.
[Wersja PDF]
Kredyt Banku Światowego o wartości 350 milionów dolarów zostanie wykorzystany na budowę 10 000 minsieci zasilanych energią słoneczną do 2023 roku na obszarach wiejskich, dostarczając energię szpitalom, szkołom i gospodarstwom domowym, o czym poinformował Damilola Ogunbiyi.
[Wersja PDF]
Domowy magazyn energii 60 kWh pozwala gromadzić nadwyżki energii wyprodukowane przez dużą instalację fotowoltaiczną, zamiast oddawać je do sieci. Dzięki temu masz pewność, że optymalne wykorzystanie energii następuje wtedy, gdy domownicy tego potrzebują.
[Wersja PDF]
System bateryjny Lynx C 60 kWh jest połączony z hybrydowym falownikiem z serii GoodWe ET 15-30 kW, tworząc kompaktowe rozwiązanie do magazynowania energii w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych. Dostępne funkcje obejmują zasilanie awaryjne, peak-shaving i zarządzanie.
[Wersja PDF]