Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tłocznictwie i obróbce metali, realizujemy zlecenia na haki, uchwyty dachowe oraz adaptery montażowe wykorzystywane w instalacjach PV. Nasze procesy są zoptymalizowane pod kątem produkcji seryjnej, co zapewnia powtarzalność i wysoką jakość.
[Wersja PDF]
NRG Project to polska firma, projektująca i produkująca inteligentne systemy magazynowania energii z EMS (systemami zarządzania energią w klasie SCADA) Zapewniamy najwyższą jakość, stabilność i bezpieczeństwo.
[Wersja PDF]
We wtorek w całym mieście Bissau zgasło światło po tym, jak dostarczająca prąd do kraju turecka firma Karpowership odcięła dostęp do elektryczności. Przyczyną było niezapłacenie rachunków i dług w wysokości 17 milionów dolarów, przekazał minister gospodarki państwa Suleimane Seidi.
[Wersja PDF]
greenSANE projektuje i wytwarza w Polsce modułowe, mobilne systemy magazynowania energii o wysokiej pojemności, wykorzystujące baterie z drugiego życia pojazdów elektrycznych — łącząc wydajność, niezawodność i gospodarkę obiegu zamkniętego.
[Wersja PDF]