GDDKiA zakończyła przetarg na dzierżawę miejsc i budowę ogólnodostępnych punktów ładowania pojazdów elektrycznych na 31 MOP-ach zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych. Przedstawiła też listę stacji, które zostaną udostępnione do końca 2025 roku.
[Wersja PDF]
Zasadniczo należy zapewnić co najmniej 3-4 cm wolnej przestrzeni z każdej strony generatora. Taka przestrzeń umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza, co zapewnia chłodzenie i zapobiega przegrzaniu.
[Wersja PDF]
Szafa telekomunikacyjna, zewnętrzna, wolnostojąca. Przeznaczona do montażu na zewnątrz, na studzienkach SK-1 bądź na dedykowanych postumentach do wkopania w grunt. Koszty dostawy wyliczane są indywidualnie do każdego zamówienia.
[Wersja PDF]
Wymagania techniczne zawarte w niniejszej specyfikacji mają zastosowanie do nowo projektowanych szaf pomiarowych, w których zabudowane będą liczniki energii elektrycznej oraz analizatory jakości energii elektrycznej wraz z urządzeniami pomocniczymi.
[Wersja PDF]