Zarządzanie energią w ekosystemie opracowanym przez MyGrid odbywa się poprzez trzy unikatowe, połączone ze sobą komponenty: gotowy do użycia akumulator domowy ModuleOne, aplikację mobilną oraz platformę chmurową.
[Wersja PDF]
Montujemy i integrujemy magazyny energii z instalacjami PV, aby zwiększyć autokonsumpcję oraz wprowadzić automatyczną odsprzedaż energii po najwyższej cenie. Rozbudowujemy istniejące instalacje, także w systemie net-metering i net-billing.
[Wersja PDF]
Głównym tematem publikacji jest opis możliwości wykorzystania w budynkach mieszkalnych, obiektach turystycznych, gospodarstwach rolnych oraz małych przedsiębiorstwach mikroinstalacji z odnawialnymi źródłami energii (OZE), w szczególności systemów fotowoltaicznych, kolektorów.
[Wersja PDF]
Magazyn energii Kosów Lacki to innowacyjne podejście do oszczędzania, które pozwala naszym klientom gromadzić nadmiar energii słonecznej i wykorzystać ją w dogodnym momencie. Dzięki temu, mieszkańcy Kosowa Lackiego mogą znacznie obniżyć swoje rachunki za energię.
[Wersja PDF]