Ważne dokumenty to dyrektywa RED II (2018/2001/UE), normy IEC/EN dotyczące poszczególnych technologii OZE oraz standardy ISO 50001 i ISO 14001 dla systemów zarządzania energią. W Polsce obowiązują także rozporządzenia dotyczące przyłączania instalacji i rozliczeń prosumentów.
[Wersja PDF]
Niezależny system magazynowania energii typu grid-forming o parametrach 300 MW/1200 MWh w północno-zachodnich Chinach jest największym tego typu projektem w globalnym sektorze litowo-żelazowo-fosforanowych magazynów energii, stanowiącym punkt odniesienia dla rozwiązań w zakresie.
[Wersja PDF]
W tym artykule przeprowadzimy testy i porównamy kilka najlepszych powerbanków do podróży, aby pomóc Ci wybrać model, który sprosta Twoim potrzebom w czasie podróży. Zendure SuperTank to imponujący powerbank o pojemności 27000mAh, który jest doskonałym towarzyszem podróży.
[Wersja PDF]
Specjalizujemy się w realizacji zarówno dużych jak i mniejszych inwestycjach, zapewniając kompleksowe zestawy fotowoltaiczne dostosowane na potrzeby każdego klienta. Instalowane przez nas moduły spełniają wszelkie normy Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC).
[Wersja PDF]