Docelowo mikrosieci przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa energetycznego, ograniczenia strat przesyłu energii, zwiększenia jej jakości, poprawy niezawodności i elastyczności systemu elektroenergetycznego.
[Wersja PDF]
Nasze zewnętrzne obudowy telekomunikacyjne oferują doskonałą ochronę z klasami odporności na warunki atmosferyczne IP65/IP66, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub aluminium. Dostępne w wielu rozmiarach (18u-47u), ze zintegrowaną wentylacją i zarządzaniem.
[Wersja PDF]
Magazyn energii EC-50&100 (50 kW, 100 kWh) to hybrydowe rozwiązanie "All-in-One" zintegrowane z funkcją PV, oferujące efektywne magazynowanie i zarządzanie energią dla mniejszych firm oraz instalacji fotowoltaicznych.
[Wersja PDF]
Ten artykuł przedstawia dostępne na polskim rynku rozwiązania, ich wady, zalety oraz rzeczywiste koszty eksploatacji w perspektywie długoterminowej. Dlaczego magazynowanie energii jest kluczowe w systemach offgridowych?.
[Wersja PDF]